david gaberle

workshop

INFORMACE O WORKSHOPU

Po dobu pěti dnů se ve Skaličce (20km na sever od Brna) budeme v počtu 15 účastníků zabývat fotografií jako nástrojem pro vlastní rozvoj. V průběhu workshopu budeme využívat hudby k objasnění některých fotografický principů. Ukážeme si například jak rozlišný může být rytmus ve fotkách, jaký vliv na emoce má práce s vysokými a hlubokými tóny v hudbě a fotografii, v čem jsou hudební alba podobná těm fotografickým, jak pracovat s pohybem ve snímku nebo jak pracovat s harmonií mezi jednotlivými tóny barev. Od základních fotografických dovedností jako je práce se světlem a úprava fotografií se dostaneme i k práci s asociacemi, stavbě vizuálních příběhů nebo využívání fotoaparátu jako výzkumného nástroje. 

Velkou výhodou místa workshopu je dostupnost Brna. Pro street fotografy nebude problém odjet do města. Účastníkům hledajícím focení v přírodě se nabízí krásné okolí Skaličky, která se nachází na hranici Vysočiny a Moravského krasu. Kdo bude chtít, může zkusit fotografické experimenty na zahradě nebo v interiéru. 

Ubytování v objektu Skalička31 poskytuje prostor pro přednášky, hromadné projekce a relaxační cvičení. K dispozici je kuchyň, terasa i 1000m2 zahrada. Díky sponzoringu společnosti Fujifilm bude zároveň možnost pozvat i 3 přednášející, kteří se zabývají uměním v oblasti fotografie a hudby. Zároveň bude možné si vyzkoušet technologii společnosti Fujifilm včetně některých středoformátových modelů. 

Podrobnější rozpis programu bude k dispozici začátkem července a všichni účastníci dostanou pdf s detailnějšími informacemi 14 dnů před začátkem kurzu. 

Datum: 19.-23.7.2021

Místo:  Skalička 31, 666 03, okres Brno

Cena: 5500,-

Pro rezervaci místa mě prosím kontaktuje emailem: david.gaberle@gmail.com. V případě jakýkoli dotazů se na mě můžete obrátit i telefonicky na +420724830213.

Using Format